Phowa
Phowa

Phowa

VOLÁNÍ Z TRANSCENDENCE

Mateo Quintana, Óscar

Editorial:
Kolima
ISBN:
978-84-17566-66-1
Od malička, snad od svých jedenácti let, jsem měla spoustu otázek. Proč? Kdy ? Jak? Věci, které nás učili ve škole, nebyly dostačující, a tak jsem začala hledat v knihách, v lidech... Más información
Editorial:
Kolima
Traductor:
Vendraminetto, Eva
Encuadernación:
Libro electrónico
País de publicación :
España
Idioma de publicación :
Checo
Idioma original :
Español
ISBN:
978-84-17566-66-1
EAN:
9788417566661
Fecha publicación :
20-11-2019
Disponible en 0 librerías

Dónde encontrar "Phowa"

Stock en librería
Disponible en 2-3 Días

Disponible en 0 librerías

  Sinopsis

  Sinopsis de: "Phowa"

  Od malička, snad od svých jedenácti let, jsem měla spoustu otázek. Proč? Kdy ? Jak? Věci, které nás učili ve škole, nebyly dostačující, a tak jsem začala hledat v knihách, v lidech kolem mě a ani náhodou mi nepřišlo na mysl, že všechno, co potřebuji, si na svět přináším s sebou a že vždycky najdu odpověď uvnitř mne samotné. Naučila jsem se, že je potřeba mít spořádaný život, že je dobré se brzy vdát, mít děti, spokojené manželství a dům. Naučila jsem se, že je dobré být zaměstnaná a dvakrát do roka jet na dovolenou. Tak nějak prý vypadá spokojený život. Naučila jsem se, že když potřebuji znát odpověd na něco, musím ji hledat u těch, kteří jsou moudřejší než já a ani se svou mnoholetou vírou v Boha a se všemi moudry z bible jsem nepostoupila o moc dál. V posledních letech se začal můj zrak otvírat směrem, který jsem dřív neznala, někam dál, do míst, která přesahují tento život, do míst, která přesahují tělo, někam tam, kde To všechno začalo. Říká se, že když je žák připravený, učitel přijde. Tak jednoho dne, po jiných cenných zkušenostech, ke mě přišla i Phowa, aby mě zavedla ještě hlouběji k pochopení a pomohla mi rozpomenout se, kdo jsem, porozumět vztahům a souvislostem a odkrýt další kousek toho nekonečného uměleckého díla, kterému říkáme život a který je o nás všech, o vědomí. Děkuji Óscarovi za úžasnou práci, kterou dělá, a za svolení přeložit jeho knihu do češtiny a dát tak mnoha dalším čtenářům možnost seznámit se podrobně a prakticky s touto krásnou a překvapující tibetskou technikou. Tato kniha vám možná neodpoví ani na jednu z vašich otázek, ale najdete zde podrobné pokyny, jak se dostat tam, kde odpovědi naleznete, jak se dostat tam, kde se rozplývají iluze a zjevuje se pravda, kde se vědomí vyvýší na další úroveň a kde se mnohdy dějí věci, které jsou mimo lidské pochopení. Dozvíte se, jak se dostat do místa, za hranice hmoty a času, kde máme možnost znovu se rozpomínat a stále obnovovat a prohlubovat chápání Bytí, které přesahuje rámec dnešní vize světa, chápání existence v respektu, lásce a soucitu ke všem bytostem. Přeji, ať je Phowa požehnáním nejen vám, kteří čtete tuto knihu o ní a rozhodnete se ji praktikovat, ale i všem ostatním, pro které se odhodláte phowu realizovat.

  Más sobre

  Mateo Quintana, Óscar

  Ha desarrollado su carrera profesional en la consultoría de empresa, especialmente en contenidos vinculados con la formación, la comunicación y los modelos heurísticos. Actualmente desarrolla su actividad en el seno de la Asociación Nacional de Perfumería y Cosmética (STANPA).
  Más títulos de Mateo Quintana, Óscar
  Los lectores opinan

  Valoraciones y comentarios

  No hay comentarios, sé el primero en comentar

  Añadir comentario
  También te puede interesar

  Libros relacionados